Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0805Y5000222KXT
0805Y5000222KXT
0805Y5000222KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0805Y5000222KXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0805Y5000222KXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2200PF 500V X7R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
Product parameter
Osa numero 0805Y5000222KXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2200PF 500V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 367611 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Soft Termination
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 2200pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
kapasitanssi 2200pF Sovellukset Boardflex Sensitive