Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0805Y5000271KDR
0805Y5000271KDR
0805Y5000271KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0805Y5000271KDR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0805Y5000271KDR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 270PF 500V X7R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
24000 pcs
Product parameter
Osa numero 0805Y5000271KDR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 270PF 500V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 265572 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Soft Termination, High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 270pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 270pF