Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1111J2002P40BQT
1111J2002P40BQT
1111J2002P40BQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1111J2002P40BQT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1111J2002P40BQT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2.4PF 200V C0G/NP0 1111
Product parameter
Osa numero 1111J2002P40BQT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2.4PF 200V C0G/NP0 1111 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 62077 pcs Tietolomake High Q Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±0.1pF Paksuus (Max) 0.070" (1.78mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1111 (2828 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 2.4pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) kapasitanssi 2.4pF