Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1111J2005P10CQT
1111J2005P10CQT
1111J2005P10CQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1111J2005P10CQT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1111J2005P10CQT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 5.1PF 200V C0G/NP0 1111
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero 1111J2005P10CQT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 5.1PF 200V C0G/NP0 1111 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 62506 pcs Tietolomake High Q Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±0.25pF Paksuus (Max) 0.070" (1.78mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1111 (2828 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Q, Low Loss Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 5.1pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) kapasitanssi 5.1pF