Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1111J5000151FUT
1111J5000151FUT
1111J5000151FUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1111J5000151FUT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1111J5000151FUT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 150PF 500V C0G/NP0 1111
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 1111J5000151FUT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 150PF 500V C0G/NP0 1111 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4610 pcs Tietolomake Ultra-low ESR, U RangeChip Part Number Guide
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.070" (1.78mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1111 (2828 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 150pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric)
kapasitanssi 150pF Sovellukset RF, Microwave, High Frequency