Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1111J5000361FQT
1111J5000361FQT
1111J5000361FQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1111J5000361FQT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1111J5000361FQT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 360PF 500V C0G/NP0 1111
Product parameter
Osa numero 1111J5000361FQT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 360PF 500V C0G/NP0 1111 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 24674 pcs Tietolomake High Q Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.070" (1.78mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1111 (2828 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 360pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) kapasitanssi 360pF