Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1111Y3000330FQT
1111Y3000330FQT
1111Y3000330FQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1111Y3000330FQT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1111Y3000330FQT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 33PF 300V C0G/NP0 1111
Product parameter
Osa numero 1111Y3000330FQT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 33PF 300V C0G/NP0 1111 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 21683 pcs Tietolomake High Q Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 300V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.070" (1.78mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1111 (2828 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 33pF ±1% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric) kapasitanssi 33pF