Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1111Y5002P70HUT
1111Y5002P70HUT
1111Y5002P70HUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1111Y5002P70HUT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1111Y5002P70HUT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2.7PF 500V C0G/NP0 1111
Product parameter
Osa numero 1111Y5002P70HUT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2.7PF 500V C0G/NP0 1111 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4713 pcs Tietolomake Ultra-low ESR, U RangeChip Part Number Guide
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±0.5pF Paksuus (Max) 0.070" (1.78mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1111 (2828 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 2.7pF ±0.5pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric)
kapasitanssi 2.7pF Sovellukset RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive