Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1111Y5008P20DUT
1111Y5008P20DUT
1111Y5008P20DUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1111Y5008P20DUT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1111Y5008P20DUT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 8.2PF 500V C0G/NP0 1111
Product parameter
Osa numero 1111Y5008P20DUT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 8.2PF 500V C0G/NP0 1111 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5674 pcs Tietolomake Ultra-low ESR, U RangeChip Part Number Guide
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±0.5pF Paksuus (Max) 0.070" (1.78mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1111 (2828 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 8.2pF ±0.5pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric)
kapasitanssi 8.2pF Sovellukset RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive