Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206J0160182KXT
1206J0160182KXT
1206J0160182KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206J0160182KXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206J0160182KXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1800PF 16V X7R 1206
Product parameter
Osa numero 1206J0160182KXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1800PF 16V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 296144 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.063" (1.60mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1800pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 1800pF