Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206J050P600CQT
1206J050P600CQT
1206J050P600CQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206J050P600CQT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206J050P600CQT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.6PF 50V C0G/NP0 1206
Product parameter
Osa numero 1206J050P600CQT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.6PF 50V C0G/NP0 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 124415 pcs Tietolomake High Q Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±0.25pF Paksuus (Max) 0.063" (1.60mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet High Q, Low Loss Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.6pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 0.6pF