Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206J0632P70DFT
1206J0632P70DFT
1206J0632P70DFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206J0632P70DFT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206J0632P70DFT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2.7PF 63V C0G/NP0 1206
Product parameter
Osa numero 1206J0632P70DFT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2.7PF 63V C0G/NP0 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 165856 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±0.5pF Paksuus (Max) 0.063" (1.60mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.7pF ±0.5pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 2.7pF