Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206J1000331MXT
1206J1000331MXT
1206J1000331MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206J1000331MXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206J1000331MXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 100V X7R 1206
Product parameter
Osa numero 1206J1000331MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 100V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 269819 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.063" (1.60mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 330pF