Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206J2000102JXT
1206J2000102JXT
1206J2000102JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206J2000102JXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206J2000102JXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1000PF 200V X7R 1206
Product parameter
Osa numero 1206J2000102JXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1000PF 200V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 223910 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.063" (1.60mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1000pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 1000pF