Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206J2002P70BFT
1206J2002P70BFT
1206J2002P70BFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206J2002P70BFT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206J2002P70BFT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2.7PF 200V C0G/NP0 1206
Product parameter
Osa numero 1206J2002P70BFT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2.7PF 200V C0G/NP0 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 70703 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±0.1pF Paksuus (Max) 0.063" (1.60mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.7pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 2.7pF