Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206J5000471MXT
1206J5000471MXT
1206J5000471MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206J5000471MXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206J5000471MXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 470PF 500V X7R 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero 1206J5000471MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 470PF 500V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 352717 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.063" (1.60mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 470pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 470pF