Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206J5000561MDR
1206J5000561MDR
1206J5000561MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206J5000561MDR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206J5000561MDR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 560PF 500V X7R 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
20000 pcs
Product parameter
Osa numero 1206J5000561MDR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 560PF 500V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 249022 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.063" (1.60mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 560pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 560pF