Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206J5000562MDT
1206J5000562MDT
1206J5000562MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206J5000562MDT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206J5000562MDT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 5600PF 500V X7R 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero 1206J5000562MDT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 5600PF 500V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 306195 pcs Tietolomake MLCC Series, High Reliability
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 500V Toleranssi 5600pF
Paksuus (Max) X7R Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus High Reliability, Automotive
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Valmistajan osanumero 1206J5000562MDT Lead Style 0.063" (1.60mm)
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Epoxy Mountable, High Temperature
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 5600pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP CER 5600PF 500V X7R 1206