Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206J5000820GAT
1206J5000820GAT
1206J5000820GAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206J5000820GAT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206J5000820GAT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 82PF 500V C0G/NP0 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero 1206J5000820GAT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 82PF 500V C0G/NP0 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 106891 pcs Tietolomake AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±2% Paksuus (Max) 0.063" (1.60mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja - Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 82pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 82pF