Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206Y0100274JXT
1206Y0100274JXT
1206Y0100274JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206Y0100274JXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206Y0100274JXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.27UF 10V X7R 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero 1206Y0100274JXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.27UF 10V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 153320 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.063" (1.60mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.27µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 0.27µF