Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206Y0100473MXT
1206Y0100473MXT
1206Y0100473MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206Y0100473MXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206Y0100473MXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.047UF 10V X7R 1206
Product parameter
Osa numero 1206Y0100473MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.047UF 10V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 248560 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.063" (1.60mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 0.047µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 0.047µF