Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206Y0100561JCT
1206Y0100561JCT
1206Y0100561JCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206Y0100561JCT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206Y0100561JCT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 560PF 10V C0G/NP0 1206
Product parameter
Osa numero 1206Y0100561JCT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 560PF 10V C0G/NP0 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 243196 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.063" (1.60mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 560pF ±5% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 560pF