Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206Y0100564KXR
1206Y0100564KXR
1206Y0100564KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206Y0100564KXR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206Y0100564KXR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.56UF 10V X7R 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
20000 pcs
Product parameter
Osa numero 1206Y0100564KXR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.56UF 10V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 137314 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.063" (1.60mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 0.56µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 0.56µF