Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206Y0250184MDR
1206Y0250184MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206Y0250184MDR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206Y0250184MDR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.18UF 25V X7R 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
20000 pcs
Product parameter
Osa numero 1206Y0250184MDR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.18UF 25V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 169717 pcs Tietolomake MLCC Series, High Reliability
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 25V Toleranssi 0.18µF
Paksuus (Max) X7R Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja FlexiCap™
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus High Reliability, Automotive
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Valmistajan osanumero 1206Y0250184MDR Lead Style 0.063" (1.60mm)
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Epoxy Mountable, High Temperature
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 0.18µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP CER 0.18UF 25V X7R 1206