Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206Y0630123KET
1206Y0630123KET
1206Y0630123KET
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206Y0630123KET luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206Y0630123KET
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.012UF 63V X7R 1206
Product parameter
Osa numero 1206Y0630123KET Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.012UF 63V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 166229 pcs Tietolomake AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.063" (1.60mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Yksityiskohtainen kuvaus 0.012µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 0.012µF