Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206Y2000273JXT
1206Y2000273JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206Y2000273JXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206Y2000273JXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero 1206Y2000273JXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 214032 pcs Tietolomake MLCC Standard Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 200V Toleranssi 0.027µF
Paksuus (Max) X7R (2R1) Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja FlexiCap™
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Valmistajan osanumero 1206Y2000273JXT
Lead Style 0.063" (1.60mm) Korkeus - Istuva (Max) -
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 0.027µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Kuvaus CAP CER 1206