Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206Y2000393MDR
1206Y2000393MDR
1206Y2000393MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206Y2000393MDR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206Y2000393MDR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.039UF 200V X7R 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
20000 pcs
Product parameter
Osa numero 1206Y2000393MDR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.039UF 200V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 147276 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.063" (1.60mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Soft Termination, High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.039µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 0.039µF