Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206Y2000473KXT
1206Y2000473KXT
1206Y2000473KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206Y2000473KXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206Y2000473KXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.047UF 200V X7R 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero 1206Y2000473KXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.047UF 200V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 134460 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.063" (1.60mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Muut nimet 1608-1407-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Soft Termination
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 0.047µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
kapasitanssi 0.047µF Sovellukset Boardflex Sensitive