Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206Y2002P70CFT
1206Y2002P70CFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206Y2002P70CFT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206Y2002P70CFT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2.7PF 200V C0G/NP0 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero 1206Y2002P70CFT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2.7PF 200V C0G/NP0 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 155390 pcs Tietolomake MLCC Series, High Reliability
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 200V Toleranssi 2.7pF
Paksuus (Max) C0G, NP0 Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja FlexiCap™
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus High Reliability, Automotive
Arvioinnit - Polarisaatio 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Valmistajan osanumero 1206Y2002P70CFT Lead Style 0.063" (1.60mm)
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Epoxy Mountable, High Temperature
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 2.7pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.25pF Kuvaus CAP CER 2.7PF 200V C0G/NP0 1206