Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206Y2500123KXR
1206Y2500123KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206Y2500123KXR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206Y2500123KXR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
20000 pcs
Product parameter
Osa numero 1206Y2500123KXR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 304851 pcs Tietolomake MLCC Standard Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 250V Toleranssi 0.012µF
Paksuus (Max) X7R (2R1) Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja FlexiCap™
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Valmistajan osanumero 1206Y2500123KXR
Lead Style 0.063" (1.60mm) Korkeus - Istuva (Max) -
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 0.012µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Kuvaus CAP CER 1206