Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206Y2500151JXT
1206Y2500151JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206Y2500151JXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206Y2500151JXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero 1206Y2500151JXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 260016 pcs Tietolomake MLCC Standard Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 250V Toleranssi 150pF
Paksuus (Max) X7R (2R1) Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja FlexiCap™
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Valmistajan osanumero 1206Y2500151JXT
Lead Style 0.063" (1.60mm) Korkeus - Istuva (Max) -
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 150pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Kuvaus CAP CER 1206