Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1210J0100151KCT
1210J0100151KCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1210J0100151KCT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1210J0100151KCT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1210
Product parameter
Osa numero 1210J0100151KCT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 179831 pcs Tietolomake MLCC Standard Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 10V Toleranssi 150pF
Paksuus (Max) C0G, NP0 Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Arvioinnit -
Polarisaatio 1210 (3225 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Valmistajan osanumero 1210J0100151KCT
Lead Style 0.079" (2.00mm) Korkeus - Istuva (Max) -
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 150pF ±10% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Kuvaus CAP CER 1210