Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1210J0250183MXT
1210J0250183MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1210J0250183MXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1210J0250183MXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 1210J0250183MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 168807 pcs Tietolomake MLCC Standard Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 25V Toleranssi 0.018µF
Paksuus (Max) X7R (2R1) Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio 1210 (3225 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Valmistajan osanumero 1210J0250183MXT
Lead Style 0.079" (2.00mm) Korkeus - Istuva (Max) -
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 0.018µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP CER 1210