Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1210J2000332KXT
1210J2000332KXT
1210J2000332KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1210J2000332KXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1210J2000332KXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 3300PF 200V X7R 1210
Product parameter
Osa numero 1210J2000332KXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 3300PF 200V X7R 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 146554 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 3300pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) kapasitanssi 3300pF