Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1210J2500152FFR
1210J2500152FFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1210J2500152FFR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1210J2500152FFR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1500PF 250V C0G/NP0 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
16000 pcs
Product parameter
Osa numero 1210J2500152FFR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1500PF 250V C0G/NP0 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 44771 pcs Tietolomake MLCC Series, High Reliability
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 250V Toleranssi 1500pF
Paksuus (Max) C0G, NP0 Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus High Reliability, Automotive
Arvioinnit - Polarisaatio 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Valmistajan osanumero 1210J2500152FFR Lead Style 0.079" (2.00mm)
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Epoxy Mountable, High Temperature
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 1500pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Kuvaus CAP CER 1500PF 250V C0G/NP0 1210