Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1210J5000683KXR
1210J5000683KXR
1210J5000683KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1210J5000683KXR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1210J5000683KXR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.068UF 500V X7R 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
16000 pcs
Product parameter
Osa numero 1210J5000683KXR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.068UF 500V X7R 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 135618 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.068µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) kapasitanssi 0.068µF