Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1210J5000823KDT
1210J5000823KDT
1210J5000823KDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1210J5000823KDT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1210J5000823KDT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.082UF 500V X7R 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 1210J5000823KDT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.082UF 500V X7R 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 97247 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.082µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) kapasitanssi 0.082µF