Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1210Y0250100FFT
1210Y0250100FFT
1210Y0250100FFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1210Y0250100FFT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1210Y0250100FFT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 1210
Product parameter
Osa numero 1210Y0250100FFT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 41083 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet Soft Termination, High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) kapasitanssi 10pF