Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1210Y0250104MXT
1210Y0250104MXT
1210Y0250104MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1210Y0250104MXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1210Y0250104MXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.1UF 25V X7R 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 1210Y0250104MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.1UF 25V X7R 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 157641 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) kapasitanssi 0.1µF