Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1210Y2000332MXR
1210Y2000332MXR
1210Y2000332MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1210Y2000332MXR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1210Y2000332MXR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 3300PF 200V X7R 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
16000 pcs
Product parameter
Osa numero 1210Y2000332MXR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 3300PF 200V X7R 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 154895 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 3300pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) kapasitanssi 3300pF