Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1210Y2000333MDR
1210Y2000333MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1210Y2000333MDR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1210Y2000333MDR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.033UF 200V X7R 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
16000 pcs
Product parameter
Osa numero 1210Y2000333MDR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.033UF 200V X7R 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 92663 pcs Tietolomake MLCC Series, High Reliability
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 200V Toleranssi 0.033µF
Paksuus (Max) X7R Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja FlexiCap™
RoHS-tila - Ripple Current - matala taajuus High Reliability, Automotive
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Valmistajan osanumero 1210Y2000333MDR Lead Style 0.079" (2.00mm)
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Epoxy Mountable, High Temperature
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 0.033µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP CER 0.033UF 200V X7R 1210