Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1210Y2004P70DAT
1210Y2004P70DAT
1210Y2004P70DAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1210Y2004P70DAT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1210Y2004P70DAT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 4.7PF 200V C0G/NP0 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 1210Y2004P70DAT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 4.7PF 200V C0G/NP0 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 69866 pcs Tietolomake AEC-Q200 Automotive DatasheetChip Part Number Guide
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±0.5pF Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) kapasitanssi 4.7pF