Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1210Y5000272MXR
1210Y5000272MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1210Y5000272MXR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1210Y5000272MXR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
16000 pcs
Product parameter
Osa numero 1210Y5000272MXR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 249929 pcs Tietolomake MLCC Standard Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 500V Toleranssi 2700pF
Paksuus (Max) X7R (2R1) Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja FlexiCap™
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio 1210 (3225 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Valmistajan osanumero 1210Y5000272MXR
Lead Style 0.079" (2.00mm) Korkeus - Istuva (Max) -
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 2700pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP CER 1210