Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1808J0100562MXR
1808J0100562MXR
1808J0100562MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1808J0100562MXR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1808J0100562MXR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 5600PF 10V X7R 1808
(Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
Product parameter
Osa numero 1808J0100562MXR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 5600PF 10V X7R 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 189435 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 5600pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 5600pF