Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1808J0160102KXR
1808J0160102KXR
1808J0160102KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1808J0160102KXR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1808J0160102KXR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1000PF 16V X7R 1808
(Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
Product parameter
Osa numero 1808J0160102KXR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1000PF 16V X7R 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 172889 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 1000pF