Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1808J1000183FCT
1808J1000183FCT
1808J1000183FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1808J1000183FCT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1808J1000183FCT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.018UF 100V C0G 1808
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 1808J1000183FCT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.018UF 100V C0G 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 35016 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.018µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 0.018µF