Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1808J1000331FCR
1808J1000331FCR
1808J1000331FCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1808J1000331FCR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1808J1000331FCR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 1808
(Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
Product parameter
Osa numero 1808J1000331FCR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 102039 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 330pF