Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1808J1000331JXT
1808J1000331JXT
1808J1000331JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1808J1000331JXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1808J1000331JXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 100V X7R 1808
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 1808J1000331JXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 100V X7R 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 139609 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 330pF