Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1808J1K20102FCT
1808J1K20102FCT
1808J1K20102FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1808J1K20102FCT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1808J1K20102FCT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1000PF 1.2KV C0G 1808
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 1808J1K20102FCT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1000PF 1.2KV C0G 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 36925 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 1200V (1.2kV)
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1000pF ±1% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 1000pF