Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1808J2000101FCT
1808J2000101FCT
1808J2000101FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1808J2000101FCT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1808J2000101FCT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 1808
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero 1808J2000101FCT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 79169 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.079" (2.00mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1808 (4520 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 100pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) kapasitanssi 100pF